De Laat Kachels en Haarden --- trendstoreonline.nl | Admi Assist Reusel 06-23030015 | Wil Hermans Assurantiën: 0497-643399 www.hermansassurantien.nl | Leijtens Diepvriescenter | Cafe zaal De Koster ffffffffff Kosteren | Mooi groen snijbloemen | Riko Houthuijzen, Mental Coaching 06-29210527 | Pantex Holland BV | J. v.d. Ven Elektrotechniek Bladel | Handelsonderneming Adriaans

Ledenlijst

NaamTel. nr.Bondnr.E-mailadres
Adams, Toon 0497-644015
125457 (KNBB) 12178 (KBB) toonalf5661@gmail.com
Beijer de, Ton 0497-642366
275446 (KNBB) tondebeijer@kpnmail.nl
Bogaars, Marcel 06-21921022 12182 (KBB) celleke141062@gmail.com
Bogaars, Peter 0497-643354
12185 (KBB) peter.riekybogaars@gmail.com
Coppens, Fons 06-44548748 12191 (KBB) info@taxicoppens.nl
Danniels, Harrie 06-12237036 12160 (kBB) info@daniels1.nl
Dirkx, Mark 06-25022878 12181 (KBB) markdirkx@hotmail.com
Doormaal van, Henk 06-23298725 153609 (KNBB) h.vandoormaal@telfort.nl
Duis, Nol 06-20692067 12175 (KBB) nol-marjan@outlook.com
Gevers, Ad 06-80140927 168407 (KNBB) 12193 (KBB) ad.gevers@upcmail.nl
Gompel van, Maarten 06-51322353 152019 (KNBB) 12170 (KBB) m.vangompel@upcmail.nl
Gorp van, Arno 06-50732140 12198 (KBB) arnovangorp@live.nl
Gorp van, Leo 06-20176169 12183 (KBB) pikorei@ziggo.nl
Groenen, Wil 06-11157566 12176 (KBB) wilgroenen@live.nl
Heesters, Geert 06-21853517 12199 (KBB) geertheesters@hotmail.com
Heijden van der, Glenn 06-14993740 12165 (KBB) vanderheijdenglenn@gmail.com
Hendriks, Frans 06-20434051 12195 (KBB) fjjam.hendriks@gmail.com
Houthuijzen, Riko 06-29210527 205361 (KNBB) rikohouthuijzen71@gmail.com
Jansen, Ben 06-50946380   b.jansen@telfort.nl
Klessens, Thijs 06-42056366 12164 (KBB) thijsklessens@live.nl
Klink, Anneke 06-29584278 127894 (KNBB) annekeklink8@gmail.com
Laat de, Frank 06-48983079 12196 (KBB) 1451077 (KNBB) frankdelaat@hotmail.com
Laat de, Paul 06-20745695 12197 (KBB) phdelaat@hotmail.com
Lavrijsen, Simon 06-39817680 12162 (KBB) 276874 (KNBB) slavrijsen@hotmail.com
Limpt van, Cees 06-11348115 12174 (KBB) c.limpt1@chello.nl
Limpt van, Wil 06-54398502 180712 (KNBB) 12184 (KBB) willemvanlimpt@chello.nl
Loon van, Peter 06-51308712 12188 (KBB) p.loon34@upcmail.nl
Mollen, Frans 06-29584278 114431 (KNBB) annekeklink8@gmail.com
Nijs, Staf 0032-14678376
221991 (KNBB) josephina.van.beers@telenet.be
Paridaans, Frans 06-53341930 223791 (KNBB) f.paridaans@chello.nl
Schellekens, Kees 384818 (KNBB)
Timmers, Peter 06-22544411 12180 (KBB) p.timmers@hotmail.com
Wouters, Stef 0497-845013
06-81719098
12163 (KBB) stef@cafe-dekoster.nl

Jarigen

03 okt Leo van Gorp
03 okt Wil van Limpt
14 okt Marcel Bogaars
14 okt Frans Paridaans